Atrakcyjne podziękowania dla gości – wesele i ślub

Jedną z ważniejszych chwil w życiu jest zawarcie związku małżeńskiego, właśnie dlatego zasługuje ona na trwałe zapamiętanie. Wręczenie młodym małżonkom niesztampowego podarunku jest fenomenalnym pomysłem.

Tanie podziękowania dla gości weselnych

Tworzone z precyzją drewniane serce gwarantuje zamieszczenie osobistych życzeń, a również odnosi się do atencji uroczystości. Podarek jest niezwykle oryginalny oraz niesztampowy, a na jego estetykę oraz urok wpływają umieszczone tutaj motywy kwiatów i motyla. Trwała oraz wytrzymała pamiątka jest w stanie wywołać radość i wzruszenie u nowożeńców. Continue reading „Atrakcyjne podziękowania dla gości – wesele i ślub”

Podziękowania dla gości – serce

Podczas wesela świętuje się miłość pary młodej. Tradycją jest także składanie podziękowań rodzicom. Oryginalnym, aczkolwiek niezwykle miłym zwyczajem stają się też podziękowania dla przybyłych gości – również te słowne oraz te, które przewidują wręczanie drobnych prezentów na zakończenie uroczystości. Podziękowania dla gości na ślub w personalizowanej formie pomoże Państwu podziękować gościom, przekazując im prezent – pamiątkę z tego spektakularnego dnia. Personalizowane podziękowanie dla gości w formie drewnianych magnesów pozostaną w pamięci na długo, zawsze wywołując przychylne emocje.

Oferowane podziękowania dla gości to solidne gadżety wykonane z drewna, na które możemy nanieść dowolny tekst. Do każdego z nich dodajemy gustowną kopertę w jednym z trzech barw – różowym, szarym lub ewentualnie niebieskim, które stanowią eleganckie uzupełnienie.

wesele

 

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl