Wyjątkowe i ciekawe podziękowania dla gości na wesele

Młoda Para zawsze pragnie podziękować gościom ślubnym w nadzwyczajny sposób – nasza propozycja to gotowy pomysł na taki upominek! Nie będzie chwilowym podarunkiem w postaci ciastek, ale trwałym wspomnieniem w pięknej formie. Można wybrać czy woli się podziękowanie w formie gołębia lub serca.

Retro ślub

W każdej wersji będzie opisywać się obłędnie z personalizacją i grafią! Gościom spodoba się też obecność magnesu z tyłu podziękowania. W ten sposób zyskają nie tylko pamiątkę, lecz oraz fajny gadżet. Continue reading „Wyjątkowe i ciekawe podziękowania dla gości na wesele”

Podziękowania dla gości – serce

Podczas wesela świętuje się miłość pary młodej. Tradycją jest także składanie podziękowań rodzicom. Oryginalnym, aczkolwiek niezwykle miłym zwyczajem stają się też podziękowania dla przybyłych gości – również te słowne oraz te, które przewidują wręczanie drobnych prezentów na zakończenie uroczystości. Podziękowania dla gości na ślub w personalizowanej formie pomoże Państwu podziękować gościom, przekazując im prezent – pamiątkę z tego spektakularnego dnia. Personalizowane podziękowanie dla gości w formie drewnianych magnesów pozostaną w pamięci na długo, zawsze wywołując przychylne emocje.

Oferowane podziękowania dla gości to solidne gadżety wykonane z drewna, na które możemy nanieść dowolny tekst. Do każdego z nich dodajemy gustowną kopertę w jednym z trzech barw – różowym, szarym lub ewentualnie niebieskim, które stanowią eleganckie uzupełnienie.

wesele

 

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl