Przygotowania do chrztu – zakup upominków dla chrzestnych

Dzień chrztu to istotna chwila, która winna pozostać zapamiętana na zawsze. Rodzice chrzestni spełniają niesłychanie ważną rolę, dlatego wręczenie im podziękowań w atrakcyjnej formie jest zdumiewającym pomysłem.

Podziękowania dla rodziców chrzestnych

Wykonana z drzewa statua przekazuje podziękowania oraz miłość, a to zapewnia zadowolenie oraz radość. Umieszczony motyw anioła ma prawo mieć niebieskie lub też różowe wypełnienie, a to nawiązuje to płci dzieciątka, a równocześnie uwidocznia rodzaj uroczystości. Chrzestni dostają osobiste podziękowania poprzez wykonanie spersonalizowanego grawera. Continue reading „Przygotowania do chrztu – zakup upominków dla chrzestnych”

Podziękowania dla gości na chrzest – polski, tani sklep

Mamy przyjemność zaprezentować nadzwyczajne podziękowania dla gości chrzcielnych. Będą stanowić urokliwą i elegancką pamiątkę, ale także i funkcjonalny przedmiot jako ozdobny magnes. Opisujemy podziękowania na chrzest w kształcie drewnianego gołąbka bądź też serca z personalizacją.

Przygotowania do chrzcin

Aby nasze podziękowanie spełniły oczekiwania naszych konsumentów oraz ich gości dbamy o najwyższej jakości wykonanie oraz wykorzystanie drewna rzetelnego gatunku, to właśnie dzięki czemu z pewnością osoby obdarowane z radością umiejscowią na lodówce w swojej kuchni taki magnes-pamiątkę. Zapewniamy solidny stosunek do jakości! Continue reading „Podziękowania dla gości na chrzest – polski, tani sklep”

Tanie podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości z okazji chrztu to coraz częściej pojawiający się gest rodziców potomka dla rodziny i znajomych, którzy przybyli na uroczystości. Oferowane podziękowanie dla gości w formie magnesu w kształcie serca to niezwykle urocza pamiątka, która z pewnością sprawi gościom gigantyczną radość oraz będzie przypominać o wesoło spędzonym dniu.

Trwałe, drewniane podziękowania dla gości na chrzest to szansa stworzenia spersonalizowanego upominku, który jednocześnie stanowi doskonałą ozdobę. Każdy magnes oferowany jest razem z kolorową kopertą (do wyboru trzy kolory: różowy, niebieski lub ewentualnie szary).

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl